אחריות

אחריות והנחיות לשימוש ותחזוקה

ברכות על החלטתכם לרכוש אצלנו!

ברצוננו להדגיש את החשיבות של טיפול ותחזוקה שוטפת לריהוט הגן שלכם, ללא קשר לאיכותו הגבוהה. ריהוט גן חשוף לפגעי מזג האוויר ולקרני שמש עזים ועל כן הוא דורש תשומת לב מתאימה. כדי להבטיח את אורך החיים של המוצרים שנרכשו, אנו ממליצים בחום להקפיד על הנחיות התחזוקה המפורטות בהוראות המצורפות. בנוסף, בהתחשב בתנאי מזג האוויר בארצנו, המאופיינים בתקופות ממושכות של חום ואור שמש ישיר, רצוי לשמור את ריהוט הגן באזור מקורה ומוצל, הרחק מקרן שמש ישיר. בעונת החורף, במיוחד בימים גשומים, חיוני להגן על ריהוט הגן על ידי כיסויים אטומים למים. כדי למנוע נזק בזמן העברת מוצר, חשוב להרים את המוצר משני הצדדים, לוודא שהוא מורם מהקרקע, ולאחר מכן להמשיך בהזזתו. הימנעו מגרירת המוצרים.

 

שימוש ותחזוקה 

מוצרים העשויים אלומיניום עוברים טכניקת צביעה הנקראת Powder Coating המאופיינת במרקם גס ולא אחיד. כתוצאה מכך, ייתכנו שקעים או בליטות על פני המוצר, שהם חלק מהמרקם של שלדת האלומיניום ואין לראות בהם פגמים. יש להקפיד לנקות את השלדה בעזרת מטלית עם מים וסבון, אין להשתמש בחומרים חזקים או מרוכזים. 

מוצרים העשויים ראטן וחבלים מומלץ למקם במקום מוצל ומקורה ללא חשיפה ישירה של שמש על מנת למנוע התייבשות ובלאי חומר. יש להקפיד לנקות אך רק בעזרת מטלית עם מים, ללא שימוש בחומרים חזקים או מרוכזים. 

ריפודי המושבים איכותיים ועמידים לתנאי חוץ אך יחד עם זאת על מנת למנוע דהייה של גוון  הבד יש לכסות אותם בכיסוי מותאם ובעונת החורץ מומלץ לאחסנם במקום מקורה על מנת להימנע מרטיבות בימי הגשם. ניתן להסיר את הריפוד בקלות ולכבס בטמפרטורה מקסימלית של עד 30 מעלות ללא סחיטה תוך שמירה על רוכסן סגור ולייבש באזור מוצל. 

שמשיות – באחריות הלקוח לסגור את השימשיה במזג אויר סוער ו/או רוח חזקה, בעונת החורף נמליץ להשכיב את השימשיה ולהניחה בצד. השימשיה איננה מותאמת לשימוש באזורים עם רוח חזקה ובקומות גבוהות. 

חשוב לוודא שהשמשייה יציבה ומבוטחת, במידה ומדובר בבסיס למילוי יש להקפיד לוודא כי הבסיס מלא במים או חול עד סופו על מנת להבטיח את יציבותו.

 

תקופת האחריות 

המוצרים כוללים אחריות מקיפה של 12 חודשים החל ממועד האספקה, למעט מוצרים המפורטים בהם האחריות אינה חלה. שימו לב כי האחריות אינה מכסה נזקים שנגרמו משימוש או טיפול בלתי סביר במוצר כמו: שריטות, דהיית צבע, כתמים, שבר ו/או כל פגם הנוצר כתוצאה מאי עמידה בהוראות התחזוקה המפורטות ייחשב כשימוש בלתי סביר, והאחריות לא תחול במקרים אלו. הינכם מתבקשים לבדוק את המוצר עם קבלתו ולדווח על כל פגם שהתגלה בעת האספקה ​​תוך 24 שעות ממועד המסירה.

 

מוצרים ללא אחריות

שמשיות

ערסלים ונדנדות

מוצרים עשויים ברזל

זכוכית/קרמיקה/ שיש

כריות נוי

כיסויים

עציצים מלאכותיים

אדניות

 

הבטחת שירות ברמה הגבוהה ביותר היא בראש סדר העדיפויות שלנו ולכן גם מעבר לתקופת האחריות אנו מתחייבים להציע תמיכה וסיוע כמיטב יכולתנו.