אודות

אם כבר עושים את זה, אז כמו שצריך

אנחנו לא מתפשרים על האיכות

אנו מקפידים לבקר בתערוכות המובילות ביותר בעולם על מנת להביא את כל החידושים שיכניסו רעננות וצבע לגינה שלכם או לכל חלל אחר, תוך הקפדה על הפרטים הכי קטנים ועל האיכות הגבוהה ביותר! קולקציית המוצרים שלנו כוללת מערכות ישיבה, פינות קפה ואוכל, שמשיות, מיטות שיזוף, פינות רביצה, מבחר של צמחייה מלאכותית, אדניות ועוד. מוצרינו מיוצרים ומיובאים ממיטב הספקים והחברות, ישירות מהמפעלים ללא פערי תיווך הישר אליכם. 

אנחנו נחסוך לכם את הריצות

חברת ALL IN ריהוט גן מציעה חנות אינטרנטית מרהיבה המציגה באופן שקוף את המפרטים המלאים הכוללים את המידות המדויקות וסוגי החומרים יחד עם מבחר תמונות מקצועיות ואיכותיות ובינהן צילומי תקריב וסרטונים וזאת על מנת להמחיש לכם באופן המדויק ביותר את מאפייני המוצר.  

אתם המרכז, אנחנו כאן רק כדי לסייע

אנו מקפידים על מתן שירות אישי ומקצועי הכולל ייעוץ והתאמה עפ"י צרכי הלקוח. חברת ALL IN מספקת את מוצריה בכל רחבי הארץ עד 2 ימי עבודה ובחלק גדול מהמוצרים מספקת מהיום למחר לכל הישובים בישראל. לרשות לקוחותינו עומד צוות מקצועי הכולל נציגי שירות ומכירות מיומנים, הצוות נותן מענה טלפוני וגם בווסטאפ בימים א’-ה’ 09:00-18:00 

אתם יכולים לפנות אלינו תמיד

אנחנו זמינים בטלפון ובווסטאפ וניתן להשיג אותנו ישירות לכל עזרה, שאלה או התייעצות. ניתן גם להגיע אלינו לאיסוף עצמי של המוצרים (ולחסוך את דמי המשלוח) ממחסן החברה ALL IN ב א.ת חולון בתיאום מראש.